Toptan Ürün Tedarik Hizmetleri

Meyve, sebze, yeşillik, mantar, balkabağı, baharat çeşitlerinde toptan satışlarımız ile hizmetinizdeyiz.

100% Katkısız

100% Oragnik Ürün Seçenekleri

Hepsi Doğal Organik

Tüm ürünler dalından işletmenizin mutfağına

Yerinde Teslim

İşletmenizin adresine kadar kapıda teslimat.

Uzun yıllardan bu yana toptan sebze, meyve alanında hizmet veren firmamız ülkemizde bir çok ünlü restorant, cafe, catering firmaları, oteller vb.. işletmeler için günlük taze sebze ve meyveleri halden almaktadır. Toptan ve perakende olmak üzere sizlere ulaştırma aşamasında bölgenin en iyi firmaları arasında yer almakta olan BİLİK Tarım Ürünleri mevsiminde veyahut mevsiminde olmayan meyveleri bile sizlere teslim edebilmektedir.

Toptan meyve ve sebze alanında tedarikçi ve çözüm ortağınız olarak hızlı ve taze bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. En uygun fiyatlarla daima kaliteli ürünleri BİLİK Tarım Ürünleri firması sunmaktadır. Güler yüzlü ve işinde uzman personelimiz ile müşterilerimizin tüm siparişlerini sorunsuz ve zamanında teslim etmek her zaman ilk ilkemizdir. Sizin vaktinizi ve iş gücünüzü daha verimli kullanmanız bizi bir nebze olsun memnun edecektir. BİLİK Tarım Ürünlerinin sizlere ulaştırmış olduğu ürünlerin tamamı günlük ve tazedir. Bir gün öncesinde alınan tüm siparişleriniz firmamızın uzman personeli ve teslimat araçları ile ertesi sabah size teslim edilmektedir.

BİLİK Tarım Ürünleri olarak içerisinde bulunduğumuz sektörüde daima yenilikçi, ileri bakışlı ve verdiği sözleri yerine getiren bir ilke ile hizmet almakta olacaksınız. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini daima en üst seviyede karşılmaktayız. Firmamız kurulduğu günden buyana kalite ve hizmet verimliliğini daima arttırmakta ve ürünlerin teslim alınmasından, depolanmasına ve sevkiyat aşamalarına kadar tüm yasal mevzuatlara uyarak aynı zamanda da hijyen kurallarına harfiyen uygulayarak sizlere ulaştırıyoruz.

BİLİK Tarım Ürünleri olarak ihtiyacınız olan her türlü sebze ve meyveyi firmamızdan talep edebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerden tutunda, ismi çok az duyulan tropikal rünleri dahi en kısa sürede temin etmekte ve adreslerinize kadar ulaştırmaktayız. Daima en kaliteli, doğal ve taze ürünleri tercih etmekteyiz.

Sipariş verdiğiniz ürünler kendi tesislerimizde sağlıklı ve hijyenik bir biçimde teslimata hazırlanmaktadır. Geniş araç filomuz ile en kısa süre içerisinde ürünlerinizi size ulaştırmaktayız. BİLİK Tarım ürünlerinde meyve ve sebzenin dalında başlayan kaliteli yolculuk sizin kapınıza kadar kalitesinden ödün vermeden devam eder.